Logo Hotel Helga

Menu:

Languages:

Czech English German Russian France

HOTEL HELGA
00420 604 208 052
hotel@hotelhelga.cz


UBYTOVÁNÍ:

Dvoulůžkový pokoj je laděn do secesního stylu, s křišťálovými lustry a původními štuky v různých barvách s možností výběru manželské postele s nebesy, manželské postele klasické nebo s možností oddělených lůžek. Většina dvoulůžkových pokojů je s balkonem nebo lodžií. Dvoulůžkový pokoj je vybavený vlastní předsíní , koupelnou s vanou nebo sprchou, šatní skříní, nočními stolky, konferenčním stolkem, křesli, televizorem se satelitním příjmem, internetem zdarma-wifi, minibarem a trezorem.

Trojlůžkový pokoj je laděn do secesního stylu, s křišťálovými lustry a původními štuky  v různých barvách s manželskou postelí s nebesy a třetím klasickým lůžkem. Všechny trojlůžkové pokoje mají vlastní balkon nebo lodžii. Trojlůžkový pokoj je vybavený vlastní předsíní se šatní skříní, koupelnou s vanou nebo sprchou a toaletou, nebo s toaletou a druhým umyvadlem v oddělené místnosti, nočními stolky, konferenčním stolkem, křesli, psacím stolem, skříňkou se šuplíky, televizorem se satelitním příjmem, internetem zdarma-wifi, minibarem a trezorem.

Čtyřlůžkový pokoj je laděn do secesního stylu, s křišťálovými lustry a původními štuky v různých barvách  s manželskou postelí s nebesy a dvěmi klasickými oddělenými lůžky. Všechny čtyřlůžkové pokoje mají balkon. Čtyřlůžkový pokoj je vybavený vlastní předsíní se šatními skříněmi, koupelnou s vanou a bidetem, nočními stolky, konferenčním stolkem, křesli, psacím stolem, skříňkou se šuplíky, televizorem se satelitním příjmem, internetem zdarma-wifi, minibarem a trezorem.

www.hotelhelga.cz